Nowoczesne rozwiązania dla rynku nieruchomości

Afisz Media jest firmą która od kilku lat oferuje usługi w zakresie oprogramowania dla biur nieruchomości. Twórcami spółki są osoby z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie programowania oraz pośrednictwa nieruchomościami, dlatego tworzone przez nas rozwiązania dla rynku nieruchomości (w szczególności program Sads.pl), są ukierunkowane na praktyczne potrzeby pośredników w obrocie nieruchomościami. Obecnie Sads.pl to jeden z najpopularniejszych programów dla biur nieruchomości, z którego codziennie korzystają pracownicy biur nieruchomości w cały kraju. Jedną z najważniejszych zasad w naszej firmie jest nieustanny kontakt z klientami, dzięki któremu na bieżąco identyfikujemy nowe kierunki rozwoju naszych rozwiązań. Dzięki praktycznej wiedzy na temat rynku nieruchomości, doskonale rozumiem charakter pracy na rynku nieruchomości. Dzięki swojemu zaangażowaniu z sukcesem tworzymy unikalne na skale całego kraju rozwiązania technologiczne. Tworzone przez naszą firmę oprogramowanie jest oparte w pełni o autorskie rozwiązania i rozwijane z uwzględnieniem najnowszych trendów.

Sponsorujemy wydarzenia na rynku nieruchomości

Wspieramy także inicjatywy na rynku nieruchomości mające na celu rozwój zawodu pośrednictwa nieruchomościami. W 2015 roku Afisz Media była sponsorem oraz fundatorem nagród podczas XIV Warszawskiej Konferencji Uczestników Rynku Nieruchomości, podczas którego odbyło się pierwsze Ogólnopolskie Forum Rynku Nieruchomości. Organizatorem wydarzenia było Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, zrzeszonego w ramach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Współpraca FAIR PLAY

We współpracy zależy nam na przejrzystych i elastycznych zasadach, dlatego stawiamy na współpracę fair play. Przy zamówieniu naszych usług unikamy długoterminowych umów obarczonych okresem wypowiedzenia lub karami umownymi, współpraca odbywa się na zasadzie przedpłat za wybrany okres i na koniec każdego okresu współpracy nasi klienci podejmują niezobowiązującą decyzje o jej kontynuacji. Zastosowane rozwiązanie cieszy się uznaniem wśród naszych klientów i pozwala na budowanie długotrwałych relacji, w oparciu wyłącznie o satysfakcję i jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

Doceniani przez liderów rynku nieruchomości

Afisz Media rozpoczęła działalność w 2015 roku i w ciągu kilku miesięcy zyskała licznych klientów oraz partnerów biznesowych. Do jednej z wiodących marek współpracujący z naszą firmą należy Trader.com (Polska) wydawca portalu Domiporta.pl, który jest jednym z największych polskich serwisów z ogłoszeniami nieruchomości. Serwis Domiporta.pl co miesiąc odwiedza blisko 800 000 użytkowników, generując ponad 11 000 000 odsłon. Spółka Trader.com (Polska) należy do grupy Agora S.A. jednej z największych spółek mediowych w kraju. Innowacyjne oprogramowanie dla biur nieruchomości

Innowacyjne oprogramowanie dla biur nieruchomości

Nieustannie monitorujemy rynek technologi internetowych i mobilnych, dlatego też podążając za trendami nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania, które poprawiają komfort i efektywność pracy naszych klientów. Wszystkie projekty informatyczne i programy są przygotowane w wersjach responsywnych, które automatycznie dostosowują się do ekranu urządzenia na którym pracują użytkownicy

Dodatkowe informacje dotyczące działalności Afisz Media Sp. z o.o. dostępne są w sieci pod adresem www.afiszmedia.pl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie i naszej polityce prywatności, kliknij tutaj.